STRONA GŁÓWNA
O NAS
DBS - Przyjazny System Obiegu Dokumentów
CDNXL
PROGRAMY - OFERTA
COMARCH
REFERENCJE
KONTAKT
  
PO GODZINACH
 
  
CDNXL - opis,     sprzedaż,     zamówienia,     izam,     produkcja,     serwis i remonty,     controlling,     crm,     E-sklep,     optima off-line,     księgowość,     środki trwałe,     import,     płace i kadry,     administracja,     rozszerzenia funkcjonalne
CDN OPT!MA Off-line
 Współpracujący z CDN XL system CDN OPT!MA służy do prowadzenia sprzedaży i rozliczeń z kontrahentami. Przeznaczony do obsługi oddziałów, akwizytorów i przedstawicieli handlowych. Moduł ten w oparciu o odpowiednie zasoby importowane z systemu CDN XL, pozwala na prowadzenie pełnej działalności handlowej w trybie off-line. Informacje zarejestrowane przez operatora są synchronizowane z danymi w bazie centralnej systemu CDN XL.

Przeniesienie danych następuje zarówno z CDN OPT!MA do CDN XL (np. wystawione faktury, nowi kontrahenci), jak i w kierunku odwrotnym (np. nowe towary, rozliczenia płatności). Dostępny jest również model automatycznej synchronizacji pozwalający na wymianę danych w dowolnie zdefiniowanych okresach czasu (np. co 5 min, 1h itd.), bez konieczności ingerencji operatora.

Pozwala to na pracę oddziału niezależnie od jakości łącza - jeśli jest połączenie z Centralą, to automatycznie następuje synchronizacja danych. W przypadku braku połączenia oddział nadal może aktywnie działać, zaś synchronizacja nastąpi po ponownym nawiązaniu połączenia. Taki tryb pracy zapewnia również odczyt na żądanie informacji o aktualnych stanach danego towaru w centrali i innych oddziałach firmy.

  • System posiada unikalny interfejs sprzedaży detalicznej umożliwiający m.in. wykorzystanie ekranów dotykowych.
  • System współpracuje z drukarkami fiskalnymi.
  • Wymiana danych pomiędzy centralą a oddziałem jest różnicowa. Transmitowane są tylko te dane, które się zmieniły od czasu ostatniej synchronizacji.
PORES   -   Stefan Poręba,   20-616 Lublin, ul. Gliniana 27/6,  tel. 0-510 187 050 e-mail: biuro@pores.pl